🔓ODEMČENO PRO VÁS!

"Emoční manuál - JAK SI VYTVOŘIT ŽIVOT, KTERÝ BUDEŠ MILOVAT ?"
💣poprvé nový workshop a konečně "NA ŽIVO"💣 
ve středu 6.10.2021  od 17:30 v OLOMOUCI

Naučím Tě dovednost, kterou zvládne i žák základky, ale většina lidí  o ní neví, anebo ji nedokáže používat v životě...

Petr Sládek kouč a terapeut

POZITIVNÍ MYŠLENÍ je
"ÚPLNĚ K H*VNU"
(pardon) pokud...

... nepochopíš jednu zásadní věc, která v životě ROZHODUJE...

PŘEDSTAV SI, že i Ty můžeš žít život, který miluješ...

 • Nemusíš se snažit, ani dřít
 • Nemusíš být nejlepší, ani lepší než druzí
 • Nemusíš mít všechno
 • Nemusíš být podle ničích představ
 • A NEMUSÍŠ VLASTNĚ VŮBEC NIC - o tom to není... !!

... POKUD TĚ ONO TAJEMSTVÍ ZAJÍMÁ  pokračuj ve čtení dále...

Asi před 10ti lety jsem byl v situaci, možná jako jsi právě dnes Ty. Zažíval jsem nespokojenost, stres a popravdě vůbec nevěděl, co se svým životem. Můj životní sešup ještě navíc akceleroval odchod bývalé manželky, který spustil k tomu všemu emoční závislost.

Přestože jsem měl relativně všechno, přátele, koníčky, práci, byt, auto i nějaké peníze.. cítil jsem se frustrovaně, nespokojeně a stres s úzkostí byly mým stále častějším společníkem.

Nechápal jsem, proč se mi tohle děje?  Vždyť jsem přece inteligentní a schopný člověk. Dělám věci poctivě a nejlépe, jak umím. Tak proč k sakru zažívám tohle?

Až pád na dno odstartoval moji velkou životní změnu. Bolest mě donutila konat. Musel jsem si přiznat, že nežiji v pravdě sám k sobě. Musel jsem pochopit, že já si sám tento nespokojený život vytvářím. A musel jsem pochopit, že jedině já to mohu změnit.

Klíčem k řešení je jednoduchá dovednost. Pochopit a naučit se pracovat se svými emocemi. Tato dovednost dokáže převrátit naruby celý Tvůj svět. Dokáže Tě dovést k životu, po jakém toužíš. Dokáže úplně cokoliv…

Emoce jsou motorem našeho konání, rozhodování a tím pádem Tvoření. Chceš si také vytvořit život, který budeš milovat?

Můžeš to mít snazší než já, protože Tě naučím, jak na to.

0
míst !!
zbývá ještě volných

ZAČÍNÁME ZA

PROČ WORKSHOP NAVŠTÍVIT?

 • Nejsi v životě spokojený
 • Nevidíš hlubší smysl a směr v životě
 • Žiješ ve stresu a pod tlakem
 • Nevěříš si a bojíš se budoucnosti
 • Cítíš se nehodnotně a nemáš se rád
 • ... zkrátka chceš od života víc ...

CO ZÍSKÁŠ ?

Dozvíš se ten nejdůležitější ASPEKT - PROČ JE V DNEŠNÍM SVĚTĚ TAK OBTÍŽNÉ BÝT SPOKOJENÝ A ŠŤASTNÝ.
Vysvětlím Ti, jak funguje mozek, tělo a emoce v oblasti rozhodování a vykonávání "chtěných" činností.
A hlavně!! NAUČÍŠ SE, JAK OVLÁDNOUT SVÉ EMOCE a TVOŘIT ŽIVOT, KTERÝ BUDEŠ MILOVAT..  

JAK TO BUDE PROBÍHAT ?

WS bude probíhat interaktivní formou, takže budeš mít možnost mi přímo pokládat Tvé konkrétní otázky.

WorkShop se uskuteční v příjemném prostředí AKSAMIT OFFICE. Potkáš se tak se skupinou podobně smýšlejících lidí v úzkém kolektivu do 15ti lidí.

Součástí WS jsou i praktické ukazky, jak na sobě pracovat. V ceně je zahrnuto i drobné občerstvení.

Kolik stojí VSTUPNÉ ?

CENA VSTUPENKY JE: 990,- Kč

 

>> S objednávkou neváhej, DOZVÍŠ SE ZA JEDEN VEČER,
CO JSEM SE JÁ UČIL  8 let!
<<
BRZY BUDE VYPRODÁNO !!

0
míst !!
zbývá ještě volných

CO ŘÍKALI PŘEDEŠLÍ ÚČASTNÍCI  ?

0
míst !!
zbývá ještě volných

Jaké by to bylo?

 • Dokázat žít v radosti a těšit se na každý den
 • Znát své proč a smysl v životě
 • Zbavit se stresu a zažívat vnitřní klid
 • Být spokojený sám se sebou a svým životem
 • Věřit v sebe a cítit v sobě jistotu
 • ... zkrátka NAPLNO ŽÍT ŽIVOT, KTERÝ MILUJEŠ..

Kam mám přijít ?

I TY se takto můžeš cítit a žít !!


WorkShop se uskuteční v příjemném prostředí AKSAMIT OFFICE
.
Na adrese:

Aksamitova 1, OLOMOUC

(zasedací místnost 1.np.)

.. A TO JE ŠTĚ NÉNÍ VŠECHNO ..

⭐️⭐️⭐️ Speciální bonus ⭐️⭐️⭐️

Sleva 20% 1.250Kč za 1.000Kč

Jako účastník workshopu máš také jedinečnou možnost získat moji osobní konzultaci (lze i online) s 20% SLEVOU,
Místo 1.250,- Kč/ hod za 1.000,- Kč

Také jsem často váhal a nedokázal se rozhodnout. Mě k rozhodnutí se změnit, donutila až veliká emoční bolest. Ty můžeš své rozhodnutí učinit i bez bolesti.

A třeba právě také Ty budeš na tento okamžik vzpomínat stejně jako já.  Jeden seminář mi změnil život. Otevřel mi oči. Dal sílu, víru a ukázal cestu k životu, který žiji dnes a který miluji.

I Ty můžeš dokázat změnit práci, vydělat si více peněz, procestovat celý svět, mít spokojený partnerský vztah… zkrátka cokoliv je ten Tvůj sen. Musíš se proto však rozhodnout.

Jsi právě pouhý krok od vstupu na novu cestu. Rozhodnutí je už však pouze na Tobě, s tím Ti já ani nikdo jiný pomoct nedokáže..

Uděláš ten první krok pro sebe?

OBJEDNÁVKA

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vaše osobní údaje jsou v naprostém bezpečí.
Údaje vyplněné v objednávce zpracovávám podle zásady zpracování osobních údajů
Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami

Po odeslání objednávky uhraďte prosím vstupné dle zobrazených pokynů a rezervace místa Vám bude ihned po obdržení platby potvrzena. Včasnou úhradou si zajistíte své místo na workshopu, který může být brzy vyprodán!

Místo konání: OLOMOUC
Datum: 6.10.2021
Čas: 17:30 - 20:30

Ing.Petr SLÁDEK

kouč a terapeut

Nejaktualnější články a informace můžete nalézt na mém FB profilu zde

Můj životní příběha další informace o mě naleznete na mém webu zde

Kdo jsem:

Jmenuji se Ing.Petr Sládek a jsem kouč osobního rozvoje a terapeut.

Problematice osobního rozvoje a práce s lidskou psychikou se věnuji více než 6 let. Své klienty jsem  provázel na sezeních již více než 1.500 hodin.  Napsal jsem několik desítek odborných článků o osobním rozvoji a zároveň také přednáším na tato témata. 

Absolvoval jsem desítky seminářů a online kurzů nejlepších českých i zahraničních osobností osobního rozvoje. Každodenně rozvíjím své znalosti a dovednosti  zejména v oblasti mozku, neurověd, psychiky a fungování zákonitostí našeho světa, což je zároveň i mojí celoživotní obrovskou vášní. Jsem facilitátor unikátní metody pro práci s podvědomými přesvědčeními PSYCH-K®

Vystudoval jsem školu koučů a 4 roky jsem byl koučem u Aleše Kaliny (metoda Emočních rovnic). Moje specializace je především na: vztahy, psychické problémy, vrcholové sportovce, rozvíjení lidského potenciálu, dosahování cílů, nalezení smyslu života a odstraňování emočních bloků.

Své bohaté zkušenosti, nabyté znalosti, dovednosti a nejnovější poznatky, Vám velmi rád předám a především je využiji k vyřešení Vašich konkrétníh problémů.

REFERENCE - co o mě klienti říkají

Opravdu citim uvolnění , jsem za to nesmírně vděčná , měl jste pravdu, chodí ověřovací situace a je pecka, jak se mnou něco cloumalo a pohlcovalo mě a teď nic ☺ Parada ☺ Opravdu děkuji ☺ Hezky večer , Hana
klientka Hanička
Dobrý den pane Petře,moc Vám děkuji.Velmi jste mi pomohl.To ,že nemusím mít strach a stát si za svým názorem. Snaha zahnat mě do kouta byla velká a stále se snaží.Jen já, už se cítím jinak.Nazvala bych to,lehká uvnitř.Už mi nebuší srdce a necítím vinu.A hlavně stojím vzpřímeně a s klidem koukám do očí.Věta, kdy jsem nahlas řekla,že už vím,proč si mě nevážil,že ani nemohl jinak, jej dostala.Následně chtěl pomoci s prací a já řekla,že mám svoji.Začalo to, co na mě platilo dříve, chtěl být se mnou a dělat všechno spolu.Je mu smutno beze mne a miluje mě.V ten okamžik jsem se narovnala a řekla,to už jsem slyšela spěchej miláčku je mi smutno a když jsem se vrátila, odešel jsi se bavit jinam.Jeho reakce byla Už nechci!! Chtěl jsem ,ale teď už nechci!!!!! Už o to, od této chvíle nestojím!Odpověděla jsem,Tak tomu rozumím a vím jak to bolí.Šest let jsem vytrvale opakovala,že chci vše dělat společně.Sedmý rok cítím, To, co cítíš v tento okamžik TY, při mém prvním odmítnutí pomoci Ti s tvojí prací. Ani já už nechci a nestojím o to!Nikdy jsem se necítila lépe i když mám spoustu práce ,cítím se skvěle.Neumím to ani pojmenovat slovy, jak mi je.Už se necítím ubita uvnitř.Ani unavená a k smrti vyčerpaná.Už jsem se dokonce přistihla,že si zpívám.Pane Petře moc děkuji.Měla jsem Vás navštívit už dříve.Ten pocit, že jsem neběhala kolem nemocného kohoutka a nepodlehla tomu, jít mu pomoci, protože mu není dobře.A hlavně nemám výčitky a netrápím se tím.Vím ,že mě čeká dlouhá trať.Stojí to za to,stát se sebevědomou a zdravou ženou.To, jak se cítím teď,je asi malý zlomek toho, jak se cítí sebevědomý a vyrovnaný člověk. S přáním krásného a úspěšného dne se loučím Ivana
Klientka Ivana
Dobrý den pane Kalina, chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste našel a zaučil tak skvělého kouče, kterým je ing. Petr Sládek z Olomouce. Byla jsem u něj několikrát a vždy mě zaskočil tím, jak je dobrý a vnímavý kouč. Dala se s ním otevřít všechna témata, která mě trápí.. a že jich mám:-) Rovnice umí pojmenovat skvěle a hlavně s respektem a taky svým osobitým humorem Vás uvolní natolik, že povíte i to, co jste ani nechtěli a nebo vůbec netušili :-) Mrzí mě, že jsem musela na čas koučink přerušit, těšila jsem se na každé sezení, protože mi vždy odkryl kus mého komplikovaného já a hlavně mě naučil chápat myšlenkové pochody a emoce mého okolí. Díky Petře, určitě se ještě ohlásím, protože už se dějí kolem mě změny a chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu. A p.Kalina, na Vás osobně se opravdu těším 28.11. v Olomouci :-).Moooc Vám oběma děkuji. Pavla
Klientka Pavla
Ahoj Peťo, tvé články jsou pro mě určitě přínosem, jeden z posledních mi pomohl přestat kouřit takže za mě moc děkuji a stále platí, že ti zavolám a domluvím se na tvé lekce, děkuji moc za tvůj přínos, hezký den Jitka
Jitka
Dobrý den,chtěla bych vás jako kouče ještě víc povzbudit,že to co děláte ,je super a taky povzbudit vaše klientky/ty.Protoze mě se za jeden rok život změnil nádherné,vše je úžasné naruby.Za jeden rok jsem prodala byt,opustila práci,partnera,změnila město,dětem školku,skolu,poprvé!!! jsem jako žena byla u kadeřnice, manikúru a pedikúru,poprvé saunu.. ( pamatujete,jak jsem si vám stěžovala,že jsem nikdy neletěla?) Od té doby,co nežijí s manželem ,jsem pořád v oblacích,jsem letěla do Francie,do Tunisu,letěla balónem,letěla padákem nad mořem,dnes jsem letěla 2x,byla jsem na víkend s dětma u kámošky a její nevlastní.tata je učitel pilotů a tak mě strčil k jednomu pilotovi do letadla a ten mi přenechal řízení nad Hradištěm,potom nás děda ještě povozil v jiném letadle s dětma.No nemám se já báječně?A to jsem to měla zadarmo.Cítím se líp a líp a ono už to přichází samoa to vše za pouhý rok .Děkuji Lucie
Klientka Lucie
Děláte skvělou věc pane Petře, děkuji za lidi jako jste Vy, že pomáháte druhým otevřít to nejdůležitější v nich.
Jana
Děkuji Petrovi za dnešní sezení, poznání sám sebe a poznání emočních rovnic a jak změnit sám sebe v sebe samým.. ❤ Neskutečný zážitek.. ❤
klient Jaroslav