🔓ODEMČENO PRO VÁS!

"PENÍZE A FINANČNÍ DOVEDNOSTI PRO KAŽDÉHO"
💣ZÁZNAM semináře 💣

Odhalte tajemství bohatství a hojnosti, které pochopí i žák základky, 95 % lidí ho ovšem nevědomě ignoruje...

Peníze jsou prostředkem, který nám může výrazně ulehčit cestu a fungování v životě. Ať už si o nich myslíme cokoliv, je vždy lepší varianta mít jich dostatek. Právě to jak o nich smýšlíme, je jedním z rozhodujících faktorů, kolik jich ve skutečnosti máme.

Nikdy nezapomenu na okamžik, kdy jsem jako „mladý kluk“ byl s partou přátel v restauraci, všichni si užívali, slavili, hodovali a já jsem neměl peníze na to, pozvat svoji přítelkyni na pořádnou večeři.

Asi nemusím příliš popisovat, jak jsem se cítil. Bylo mi opravdu hrozně. Cítil jsem se jako ten nejnehodnotnější a nejneschopnější člověk na světě.  Tenkrát jsem si řekl, že tohle už nikdy ve svém životě nezažiji.

Nezažil jsem to od té doby! Nicméně cesta k mé finanční hojnosti byla ještě dlouhá a spletitá.

Petr Sládek kouč a terapeut

Můžeš se v životě udřít k smrti
"A ÚPLNĚ K H*VNU"
(pardon) dokud...

... nepochopíš zákonitosti a principy, které o množení finanční hojnosti ROZHODUJÍ...

PŘEDSTAV SI, že pro FINANČNÍ DOSTATEK...

 • Nemusíš dřít od rána do noci
 • Nemusíš být nejlepší, ani lepší než druzí
 • Nemusíš umět všechno
 • Můžeš vydělávat i když spíš
 • Můžeš se dostat do bodu, kdy nemusíš pro peníze pracovat
 • Můžeš mít dostatek peněz na všechny své sny a touhy...

... POKUD TĚ ONA ZAJÍMÁ ONA KLÍČOVÁ ZÁKONITOST 
pokračuj se čtením níže...
pokud NE - ZTRÁCÍŠ TU ZBYTEČNĚ SVŮJ ČAS...

Vím, že spousta z vás se může v problémech s penězi nacházet a chápu, že můžeš právě Ty prožívat pocity neschopnosti, nevidět řešení a cestu. Také jsem to zažíval. Můžu tě však uklidnit, není to tak horké, jak straší vlastní hlava.

Věz, že i ty můžeš zažívat dostatek, i Ty si můžeš koupit auto, dům, po kterém toužíš, nebo cokoliv jiného, co si dokážeš představit. Představ si to a ponoř se do pocitů, že už to máš. Pořádně si tyto pocity užij, protože tohle je výchozí bod ke tvé nové budoucnosti.

I když tomu zřejmě teď ještě nevěříš, brzy se to změní. Potřebuješ se však naučit a pochopit zákonitosti, které jsou pro tvorbu hojnosti nezbytné.

Problém většiny těch, kteří nemají peněz dostatek je v tom, že buď tyto zákonitosti neznají, anebo je znají, ale ještě nejsou schopni je dodržovat.

Nebuď stejný a nedělej stejnou chybu jako většina. Vědět, že mám dát do guláše maso, koření, cibuli a další ingredience, taky nebude fungovat, pokud do kastrolu dám cukr, smetanu a vložím ho do lednice.

Problém je v tom, že u vaření tento problém uvidíme okamžitě, v oblastí financí si toho však dlouhé roky nemusíme vůbec všimnout. Přitom finanční dovednost je naprosto stejně naučitelná jako zmíněné vaření. Může se ji naučit i student základky!

ŘEŠENÍ spočívá ve znalosti finančních zákonitostí a vědomé práci se svými emocemi.

Velmi rád Ti o tom řeknu více a naučím Tě, jak se sebou pracovat, aby si finanční hojnost i k Tobě našla cestu.

Nyní máš jedinečnou příležitost zhlédnout a „nasát“ do sebe informace a zkušenosti, které jsem získával za posledních 8 let. Pěkně přehledně a pohromadě je dostaneš naservírovány až přímo do pohodlné sedačky u Tebe doma.

Navíc v online verzi, která je výrazně levnější, než mé živé semináře a jako bonus si toto vysílání můžeš pouštět opakovaně, kdykoliv budeš chtít. Tuto nabídku je rozhodně škoda nevyužít!  Již za dvě a půl hodiny sledování můžeš udělat posun v oblasti financí, který jsi neudělal za poslední roky.

PROČ SEMINÁŘ SLEDOVAT?

 • Nejsi spokojený v oblasti svých peněz
 • Nebaví Tě mít stále nedostatek
 • Žiješ ve stresu z placení
 • Nedokážeš změnit svoji finanční situaci
 • Na své peníze se nadřeš a musíš dělat co Tě nabaví
 • ... zkrátka chceš mít více peněz ...

CO SE DOZVÍŠ ?

Dozvíš se nejdůležitější ASPEKT - PROČ JE  V DNEŠNÍM SVĚTĚ VĚTŠINA LIDÍ NESPOKOJENÁ SE SVÝMI FINANCEMI.
Vysvětlím Ti a naučím Tě, jak funguje princip bohatnutí a jak už nikdy nežít v nedostatku!!
Pochopíš, co je ROZHODUJÍCÍ FAKTOR PRO MNOŽENÍ PENĚZ a jak ho ve svém životě zrealizovat.
Tyto dovednosti se ve školách záměrně nevyučují, sytém takové lidi nepotřebuje !!
POKUD MÁŠ DĚTI ve věku, kdy se osamostatňují do života, BUDE PRO NĚ TENTO SEMINÁŘ TÍM NEJLEPŠÍM DÁRKEM A INVESTICÍ !!

Kolik  to stojí ?

CENA ZÁZNAMU JE: 350,- Kč

!! Místo obvyklých 990,- Kč !!

>> S objednávkou neváhej, DOZVÍŠ SE V JEDNOM VIDEU,
CO JSEM JÁ ZJIŠŤOVAL 8 let!
<<

CO ŘÍKALI ÚČASTNÍCI POSLEDNÍHO WORKSHOPU ?

.. A TO JE ŠTĚ NÉNÍ VŠECHNO ..

Sleva 25% 1.250Kč za 1.000Kč

Jako účastník semináře máš také jedinečnou možnost získat moji osobní konzultaci (lze i online) s 25% SLEVOU,
Místo 1.250,- Kč/ hod za 1.000,- Kč

Předám vám konkrétní tipy !!

Podělím se s vámi o mé reálné řešení investic, vzdělávání.., předám vám kontakty na konkrétní produkty, knihy, kurzy, lidi.. se kterými spolupracuji a využívám jejich služeb.
 

SHRŇME SI TO,
co vše ZÍSKÁŠ ?

Sleva 25% 1.250Kč ušetříš 250Kč

 na moji osobní konzultaci (lze i online) s 20% SLEVOU,

Seminář -50% 990Kč ušetříš 500Kč

 vstupené na mé živé akce stojí běžně 990Kč teď -50%

CELKEM:

SLEVY V HODNOTĚ 750Kč
za vstupné nezaplatíš 990Kč
dnes nezaplatíš ani 490Kč

dnes pouhých 350,-Kč

OBJEDNÁVKA

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vaše osobní údaje jsou v naprostém bezpečí.
Údaje vyplněné v objednávce zpracovávám podle zásady zpracování osobních údajů
Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami

Po odeslání objednávky uhraďte prosím vstupné dle zobrazených pokynů a rezervace místa Vám bude ihned po obdržení platby potvrzena. Včasnou úhradou si zajistíte své místo na semináři, který může být brzy vyprodán!

Místo konání: YOUTUBE
Délka: 130 minut

Ing.Petr SLÁDEK

kouč a terapeut

Nejaktualnější články a informace můžete nalézt na mém FB profilu zde

Můj životní příběha další informace o mě naleznete na mém webu zde

Kdo jsem:

Jmenuji se Ing.Petr Sládek a jsem kouč osobního rozvoje a terapeut.

Problematice osobního rozvoje a práce s lidskou psychikou se věnuji více než 6 let. Své klienty jsem  provázel na sezeních již více než 1.500 hodin.  Napsal jsem několik desítek odborných článků o osobním rozvoji a zároveň také přednáším na tato témata. 

Absolvoval jsem desítky seminářů a online kurzů nejlepších českých i zahraničních osobností osobního rozvoje. Každodenně rozvíjím své znalosti a dovednosti  zejména v oblasti mozku, neurověd, psychiky a fungování zákonitostí našeho světa, což je zároveň i mojí celoživotní obrovskou vášní. Jsem facilitátor unikátní metody pro práci s podvědomými přesvědčeními PSYCH-K®

Vystudoval jsem školu koučů a 4 roky jsem byl koučem u Aleše Kaliny (metoda Emočních rovnic). Moje specializace je především na: vztahy, psychické problémy, vrcholové sportovce, rozvíjení lidského potenciálu, dosahování cílů, nalezení smyslu života a odstraňování emočních bloků.

Své bohaté zkušenosti, nabyté znalosti, dovednosti a nejnovější poznatky, Vám velmi rád předám a především je využiji k vyřešení Vašich konkrétníh problémů.

REFERENCE - co o mě klienti říkají

Opravdu citim uvolnění , jsem za to nesmírně vděčná , měl jste pravdu, chodí ověřovací situace a je pecka, jak se mnou něco cloumalo a pohlcovalo mě a teď nic ☺ Parada ☺ Opravdu děkuji ☺ Hezky večer , Hana
klientka Hanička
Dobrý den pane Petře,moc Vám děkuji.Velmi jste mi pomohl.To ,že nemusím mít strach a stát si za svým názorem. Snaha zahnat mě do kouta byla velká a stále se snaží.Jen já, už se cítím jinak.Nazvala bych to,lehká uvnitř.Už mi nebuší srdce a necítím vinu.A hlavně stojím vzpřímeně a s klidem koukám do očí.Věta, kdy jsem nahlas řekla,že už vím,proč si mě nevážil,že ani nemohl jinak, jej dostala.Následně chtěl pomoci s prací a já řekla,že mám svoji.Začalo to, co na mě platilo dříve, chtěl být se mnou a dělat všechno spolu.Je mu smutno beze mne a miluje mě.V ten okamžik jsem se narovnala a řekla,to už jsem slyšela spěchej miláčku je mi smutno a když jsem se vrátila, odešel jsi se bavit jinam.Jeho reakce byla Už nechci!! Chtěl jsem ,ale teď už nechci!!!!! Už o to, od této chvíle nestojím!Odpověděla jsem,Tak tomu rozumím a vím jak to bolí.Šest let jsem vytrvale opakovala,že chci vše dělat společně.Sedmý rok cítím, To, co cítíš v tento okamžik TY, při mém prvním odmítnutí pomoci Ti s tvojí prací. Ani já už nechci a nestojím o to!Nikdy jsem se necítila lépe i když mám spoustu práce ,cítím se skvěle.Neumím to ani pojmenovat slovy, jak mi je.Už se necítím ubita uvnitř.Ani unavená a k smrti vyčerpaná.Už jsem se dokonce přistihla,že si zpívám.Pane Petře moc děkuji.Měla jsem Vás navštívit už dříve.Ten pocit, že jsem neběhala kolem nemocného kohoutka a nepodlehla tomu, jít mu pomoci, protože mu není dobře.A hlavně nemám výčitky a netrápím se tím.Vím ,že mě čeká dlouhá trať.Stojí to za to,stát se sebevědomou a zdravou ženou.To, jak se cítím teď,je asi malý zlomek toho, jak se cítí sebevědomý a vyrovnaný člověk. S přáním krásného a úspěšného dne se loučím Ivana
Klientka Ivana
Dobrý den pane Kalina, chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste našel a zaučil tak skvělého kouče, kterým je ing. Petr Sládek z Olomouce. Byla jsem u něj několikrát a vždy mě zaskočil tím, jak je dobrý a vnímavý kouč. Dala se s ním otevřít všechna témata, která mě trápí.. a že jich mám:-) Rovnice umí pojmenovat skvěle a hlavně s respektem a taky svým osobitým humorem Vás uvolní natolik, že povíte i to, co jste ani nechtěli a nebo vůbec netušili :-) Mrzí mě, že jsem musela na čas koučink přerušit, těšila jsem se na každé sezení, protože mi vždy odkryl kus mého komplikovaného já a hlavně mě naučil chápat myšlenkové pochody a emoce mého okolí. Díky Petře, určitě se ještě ohlásím, protože už se dějí kolem mě změny a chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu. A p.Kalina, na Vás osobně se opravdu těším 28.11. v Olomouci :-).Moooc Vám oběma děkuji. Pavla
Klientka Pavla
Ahoj Peťo, tvé články jsou pro mě určitě přínosem, jeden z posledních mi pomohl přestat kouřit takže za mě moc děkuji a stále platí, že ti zavolám a domluvím se na tvé lekce, děkuji moc za tvůj přínos, hezký den Jitka
Jitka
Dobrý den,chtěla bych vás jako kouče ještě víc povzbudit,že to co děláte ,je super a taky povzbudit vaše klientky/ty.Protoze mě se za jeden rok život změnil nádherné,vše je úžasné naruby.Za jeden rok jsem prodala byt,opustila práci,partnera,změnila město,dětem školku,skolu,poprvé!!! jsem jako žena byla u kadeřnice, manikúru a pedikúru,poprvé saunu.. ( pamatujete,jak jsem si vám stěžovala,že jsem nikdy neletěla?) Od té doby,co nežijí s manželem ,jsem pořád v oblacích,jsem letěla do Francie,do Tunisu,letěla balónem,letěla padákem nad mořem,dnes jsem letěla 2x,byla jsem na víkend s dětma u kámošky a její nevlastní.tata je učitel pilotů a tak mě strčil k jednomu pilotovi do letadla a ten mi přenechal řízení nad Hradištěm,potom nás děda ještě povozil v jiném letadle s dětma.No nemám se já báječně?A to jsem to měla zadarmo.Cítím se líp a líp a ono už to přichází samoa to vše za pouhý rok .Děkuji Lucie
Klientka Lucie
Děláte skvělou věc pane Petře, děkuji za lidi jako jste Vy, že pomáháte druhým otevřít to nejdůležitější v nich.
Jana
Děkuji Petrovi za dnešní sezení, poznání sám sebe a poznání emočních rovnic a jak změnit sám sebe v sebe samým.. ❤ Neskutečný zážitek.. ❤
klient Jaroslav