🔓 OSOBNÍ NEVEŘEJNÁ NABÍDKA - odemčeno pro Vás 🔓

WORKSHOP:  Zvládni svůj stres a ŽIJ

Tě naučí, jak překonat STRERS, NEPŘÍJEMNÉ MYŠLENKY a EMOCE, tvořit si vlastní život v radosti, vnitřním klidu a naplnění. Prostě žít život, který stojí za to ŽÍT..

v PRAZE v sobotu 24.9. od 10:00

Na tomto celodenním workshopu se naučíš pracovat se svým stresem, strachem a emocemi tak, že se za jeden den posuneš více, jak za roky studování knih.

Prakticky si vyřešíš konkrétní problém a situace, se kterými si momentálně nedokážeš poradit.

Stres, strach a celkově emoce jsou tím skutečným hybným nástrojem, který nás směruje v životě. Konkrétní situace a problémy v životě jsou samovolným „spínačem“ našich emocí a spolu utváří tak dojem reálného nebezpečí a paralyzace.

„Iluze“ strachu, stresu, úzkosti, stagnace..  Tě bude ovládat do té doby, dokud si nevyřešíš vliv vlastních emocí (potažmo zmíněných událostí) na mentální i tělesné úrovni. Jinými slovy dokud se nedokážeš rozhodovat a konat podle svých záměrů v situacích, kdy na tebe působí nepříjemné emoce a myšlenky.

JAK NA TO? 
Právě k naučení se a získání nezbytných dovedností, Ti poslouží tento unikátní workshop. Dozvíš se potřebné informace a osvojíš si nejefektivnější techniky, abys byl schopen zbavit se dopadu stresu na své rozhodování a mohl žít, tak jak skutečně žít vědomě chceš.

PRO KOHO JE TENTO WORKSHOP ?

WORKSHOP JE URČEN PRO TEBE, POKUD:

-          Se cítíš vyhořele a nevíš, co chceš a jak dál

-          Se bojíš udělat chybu, máš obavy, jak vypadáš před ostatními

-          Si nevěříš, máš pocit, že nejsi dost, porovnáváš se s druhými

-          Cítíš úzkosti a deprese, které Tě ovládají

-          Pociťuješ závislost na partnerovi, druhých lidech či nějaké formě prožitku

-          Máš pocit, že nedokážeš čelit manipulaci blízkého či nadřízeného v práci

-          Pociťuješ strach z autorit

-          Se bojíš rozhodnutí změnit práci, odejít ze vztahu nebo udělat důležitý krok v životě

-          Máš problém převzít na sebe zodpovědnost

-          Prožíváš strachy o sebe, své blízké, nebo z toho co Tě čeká

-          Máš strach ze smrti

-          Máš zájem změnit svůj život a jsi ochotný pro to na sobě pracovat

-          Pokud chceš žít spokojený a naplněný život

WORKSHOP NENÍ URČEN PRO TEBE, POKUD:

-          Nedává Ti smysl a nerezonuje s Tebou výše uvedené

-          Nemáš zájem a nejsi ochotný pro změnu na sobě pracovat

-          Nepotřebuješ už se nikam posouvat a rozvíjet

-          Nejsi sám pro sebe důležitý

Workshop proběhne v menší skupině účastníků tak, abych se mohl každému dostatečně věnovat. Bude probíhat interaktivní formou, kdy se budeš moc kdykoliv zeptat, ujasnit si a vyzkoušet právě probírané.

Součástí workshopu bude nejen výklad a popis postupů, ale především praktické řešení vlastních konkrétních problémů. Rozklíčujeme společně skutečné příčiny a důvody, proč se Ti v životě dané odehrává a nedaří se pohnout.

Nalezneme související emoce, které způsobují stres, strach, úzkost, stagnaci… a následně eliminujeme jejich dopad, jak na tělesné, tak i mentální úrovni.

Po absolvování tohoto workshopu budeš schopný samostatně zvládat svůj stres a emoce. Dokážeš rozpoznávat skutečné důvody a příčiny, které jsi dříve neviděl a eliminovat jejich negativní dopad na svůj život.

Staneš se skutečně vědomým člověkem, který není obětí svých strachů, žije svůj život podle vlastních vědomých pravidel a především se z něj dokáže radovat a užívat si ho.

Workshop se uskuteční v sobotu 24.9. od 10:00 cca do 18:00

PROGRAM WS:

9:45 – 10:00      Prezentace

10:00 – 12:00    Nezbytná teoretická část  (fungování racionality a emocionality, stres a jeho vliv na naše bytí, zvládnutí stresu a vědomé žití)

12.00 – 13:00     Přestávka na oběd

13:00 – 18:00    Praktická práce se svými konkrétními problémy  (bude probíhat v blocích dle naši domluvy a konkrétních potřeb)

NA ZÁVĚR  MÁM PRO VÁS PŘEKVAPENÍ A DÁREK  

Místo konání:   KLINIKA MERIDIAN, Sokolovská 209, 190 00 PRAHA 9

CO SI Z WORKSHOPU ODNESEŠ ?

Mimo výše zmíněné techniky a dovednosti se především zbavíš tíživých emocí, pocitů nízké hodnoty, nedostatečnosti, závislosti, strachů, úzkostí, demotivace…  Naopak si odneseš větší chuť a odhodlání měnit sebe, svůj život a budeš schopný daleko více prožívat spokojenost a radost ve svém životě..

Budeš motivován jít za svými cíli a touhami, budeš si více věřit a především budeš pociťovat vnitřní klid a svobodu v rozhodnutích. Otevřou se ti tak dveře k novým možnostem v životě, které jsi doposud neviděl.

ZÍSKEJTE VSTUPENKU ZDE:

Vyplňte prosím fakturační údaje:

OSOBNÍ SLEVU získáte po VYPLNĚNÍ KUPONU!!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

NABÍDKA SLEVY VYPRŠÍ ZA:

UPOZORNĚNÍ - po uplynutí časového odpočtu, už nebude takto výhodná cena dále k dispozici!

🗝 VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Já i moji zpracovatelé se řídíme GDPR a Vaše údaje nikdy nepředáme třetí straně.

🔒 ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100 % zabezpečena a proběhne přes ověřenou platební bránu Comgate s šifrováním SSL.

📞 MÁTE OTÁZKU? ZAVOLEJTE MI..

Pokud si nejste jisti, zda je kurz pro Vás nebo máte jakoukoli další otázku, zavolejte mi na 737 924 284

Petr SLÁDEK

kouč a terapeut

Ing. Petr Sládek

jsem kouč osobního rozvoje, terapeut a motivační řečník.

Problematice osobního rozvoje a práce s lidskou psychikou se věnuji přes 7 let. Mé klienty jsem provázel na sezeních již více než 1.500 hodin.

Vycházím z poznatků neurověd, moderních vědních oborů a především mých vlastních zkušeností  jak s případů klientů, tak i z mého osobního života.

O své bohaté zkušenosti se s vámi velmi rád podělím na tomto workshopu.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI ?

Opravdu citim uvolnění , jsem za to nesmírně vděčná , měl jste pravdu, chodí ověřovací situace a je pecka, jak se mnou něco cloumalo a pohlcovalo mě a teď nic ☺ Parada ☺ Opravdu děkuji ☺ Hezky večer , Hana
HaničkaKlientka ze sezení
Děkuji Petrovi za dnešní sezení, poznání sám sebe a poznání emočních vzorců a jak změnit sám sebe v sebe samým.. ❤ Neskutečný zážitek.. ❤
JaroslavKlient ze sezení
Ahoj Peťo, tvé články jsou pro mě určitě přínosem, jeden z posledních mi pomohl přestat kouřit takže za mě moc děkuji a stále platí, že ti zavolám a domluvím se na tvé lekce, děkuji moc za tvůj přínos, hezký den Jitka
Jitkasledující blogu
Děláte skvělou věc pane Petře, děkuji za lidi jako jste Vy, že pomáháte druhým otevřít to nejdůležitější v nich.
Janaúčastnice semináře
Dobrý den,chtěla bych vás jako kouče ještě víc povzbudit,že to co děláte ,je super a taky povzbudit vaše klientky/ty.Protoze mě se za jeden rok život změnil nádherné,vše je úžasné naruby.Za jeden rok jsem prodala byt,opustila práci,partnera,změnila město,dětem školku,skolu,poprvé!!! jsem jako žena byla u kadeřnice, manikúru a pedikúru,poprvé saunu.. ( pamatujete,jak jsem si vám stěžovala,že jsem nikdy neletěla?) Od té doby,co nežijí s manželem ,jsem pořád v oblacích,jsem letěla do Francie,do Tunisu,letěla balónem,letěla padákem nad mořem,dnes jsem letěla 2x,byla jsem na víkend s dětma u kámošky a její nevlastní.tata je učitel pilotů a tak mě strčil k jednomu pilotovi do letadla a ten mi přenechal řízení nad Hradištěm,potom nás děda ještě povozil v jiném letadle s dětma.No nemám se já báječně?A to jsem to měla zadarmo.Cítím se líp a líp a ono už to přichází samoa to vše za pouhý rok .Děkuji Lucie
Lucieklientka ze sezení
Dobrý den pane Petře,moc Vám děkuji.Velmi jste mi pomohl.To ,že nemusím mít strach a stát si za svým názorem. Snaha zahnat mě do kouta byla velká a stále se snaží.Jen já, už se cítím jinak.Nazvala bych to,lehká uvnitř.Už mi nebuší srdce a necítím vinu.A hlavně stojím vzpřímeně a s klidem koukám do očí.Věta, kdy jsem nahlas řekla,že už vím,proč si mě nevážil,že ani nemohl jinak, jej dostala.Následně chtěl pomoci s prací a já řekla,že mám svoji.Začalo to, co na mě platilo dříve, chtěl být se mnou a dělat všechno spolu.Je mu smutno beze mne a miluje mě.V ten okamžik jsem se narovnala a řekla,to už jsem slyšela spěchej miláčku je mi smutno a když jsem se vrátila, odešel jsi se bavit jinam.Jeho reakce byla Už nechci!! Chtěl jsem ,ale teď už nechci!!!!! Už o to, od této chvíle nestojím!Odpověděla jsem,Tak tomu rozumím a vím jak to bolí.Šest let jsem vytrvale opakovala,že chci vše dělat společně.Sedmý rok cítím, To, co cítíš v tento okamžik TY, při mém prvním odmítnutí pomoci Ti s tvojí prací. Ani já už nechci a nestojím o to!Nikdy jsem se necítila lépe i když mám spoustu práce ,cítím se skvěle.Neumím to ani pojmenovat slovy, jak mi je.Už se necítím ubita uvnitř.Ani unavená a k smrti vyčerpaná.Už jsem se dokonce přistihla,že si zpívám.Pane Petře moc děkuji.Měla jsem Vás navštívit už dříve.Ten pocit, že jsem neběhala kolem nemocného kohoutka a nepodlehla tomu, jít mu pomoci, protože mu není dobře.A hlavně nemám výčitky a netrápím se tím.Vím ,že mě čeká dlouhá trať.Stojí to za to,stát se sebevědomou a zdravou ženou.To, jak se cítím teď,je asi malý zlomek toho, jak se cítí sebevědomý a vyrovnaný člověk. S přáním krásného a úspěšného dne se loučím Ivana
Ivanaklientka ze sezení