Jakou hodnotu má pro Tebe radost, úspěch, zdraví, štěstí… ?

Jak asi víte, rozhodl jsem se jednomu z Vás věnovat na Štědrý den dárek v hodnotě 10.000,- Kč.  Mnozí jste mi už zaslali Váš příběh a důvod, proč bych měl vybrat zrovna Vás. Ve světle těchto příběhů jsem musel napsat tento článek.

Co pro vás v životě znamená radost, úspěch, zdraví, štěstí… ?

Většina lidí řekne – všechno. Pokud budeme upřímní, tak každý z nás přizná, že jsou pro něho tyto hodnoty důležité a pro spokojený život prakticky nezbytné.

Ve vašich příbězích se však často setkávám s velikou bolestí, kterou v sobě nosíte, s potlačováním sebe, odsouvání svých potřeb…   

Já se vás ptám, jak může být šťastný, zdraví, úspěšný člověk, pro kterého on sám není důležitý?

Já se vás ptám, pokud nejste pro sebe důležití, kdo vám může přinést do života to štěstí, zdraví a úspěch?

Já vám hned i odpovím. Jediný člověk, který to pro každého z nás může udělat, jsme my sami!

To, jakou hodnotu má pro Tebe radost, štěstí, zdraví, je ukazatelem toho, jakou hodnotu máš Ty sám pro sebe!

Tím jediným pravdivým ukazatelem, jakou hodnotu máš sám pro sebe, je to, co jsi ochoten pro své zdraví, štěstí a úspěch udělat!

Zdraví, štěstí, úspěch.. Ti nikdy nezajistí dovolená, auto, kabelka nebo sezení v hospodě. Zdraví, štěstí, úspěch… Ti může zajistit pouze Tvé osobnostní nastavení, která Ti umožní žít život podle Tvých představ.

Na Tvojí cestě se potom automaticky objeví dovolené, auta či kabelky.

Pokud však bude dovolená, auto či kabelka jediným důvodem a cílem k radosti v životě, potom nikdy nemůžeš být v životě šťastný, protože nehledáš štěstí, ale krátkodobé potěšení

A teď otázky pravdy

Proč v sobě držíš roky bolest, která Tě může dovést jedině k chronické nemoci? Proč potlačuješ sebe sama, když chceš být šťastný? Proč na sobě nepracuješ? Proč nevyhledáš pomoc, když si sám nevíš rady?

Možná sis nikdy ani neuvědomil kolik jsi ochotný vydat za svá potěšení. Zkus to porovnat s tím, kolik vydáš na svůj seberozvoj a právě tady najdeš odpověď, jak jsi skutečně sám pro sebe důležitý…

Vím, že se v našich končinách stále příliš nenosí chodit na terapie či koučinková sezení. A možná právě proto momentálně tolik lidí ve svém životě prožívá bolestivá utrpení. Ty však do této skupiny lidí nemusíš patřit.

Pro Ty z Vás, kdo to se sebou opravdu myslíte vážně, jsem se rozhodl uspořádat více akcí, kde máte možnost dozvědět se, jak na sobě pracovat.

Pro ty z Vás, kdo dočetli článek až sem, tak Ti mohou využít slevu 20% na první sezení. Stačí do objednávky úvést kód „článek“.

Jsem kouč, terapeut a motivační řečník. Mojí obrovskou vášní jsou neurovědy, koučink, terapie a osobní růst celkově. Dokázal jsem od základů změnit svůj vlastní život a rád pomohu i vám..
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů