Proč se rozhodnout pro sezení se mnou?

Nedávno jsem dostal od jednoho kouče otázku. „Proč by si měli objednávat klienti sezení s Tebou?“  Tato otázka mě natolik zaujala, že se s Vámi o moji odpověď podělím.

Když jsem se nad touto otázkou hlouběji zamyslel, okamžitě se mi v hlavě vybavil obrázek kluka, který měl v životě relativně všechno, co potřeboval (manželku, zdraví, práci, peníze, bydlení…), a přesto nebyl šťastný.

Potřeboval až pád na své dno, aby si uvědomil, že má vše co potřebuje ke štěstí už teď a že on je tím jediným, kdo ho ke štěstí může a dokáže dovést.  Ten kluk v mé mysli – jsem byl JÁ…

Tento kluk prošel velkou bolestí, aby získal zpět, to co kdysi dávno ztratil – svoji radost, štěstí, naplnění, smysl… zkrátka SÁM SEBE.

Potřeboval pochopit, že mu tyto hodnoty nemůže dát žádná jiná žena, peníze, úspěch… nebo cokoliv jiného z venku. První, že potřebuje nalézt svoji cestu, že právě tato cesta je tím štěstím. A až jít po této cestě znamená potkávat správné lidi a správnou radost.

Teprve potom úspěch, peníze, žena… přináší tu pravou radost a naplnění, protože až tehdy tito lidé a tyto hodnoty jdou za pravou podstatou toho, kým jsi a co skutečně v životě chceš…

Vy kdož to se sebou opravdu myslíte vážně a nezůstáváte pouze u chtění, máte možnost si tu svoji vlastní cestu zkrátit. Můžete být tím, pro koho nemusí být nutnost, spadnout až na pomyslné dno a ušetřit sebe od této bolesti.

Cesta s průvodcem je vždy kratší a efektivnější.  Obzvláště pokud už má průvodce tyto cesty prošláplé. 

Já sám také ještě nemám úplně vše, co chci, mám však už svoji cestu a jsem na ní šťastný. Rád Tě provedu stezkami, které už jsem prošel a klidně se můžeš přidat i na ty, po kterých zrovna kráčím.

Takže pokud se trápíš ve vztahu, prožíváš závislost na partnerovi, nedokážeš odejít z toho, kde Ti není dobře. Nebo pokud to ve tvé práci není ono a nevíš jak dál, pokud si nedokážeš užívat života, prožívat radost, spokojenost… pokud Tě trápí úzkosti, deprese, panické ataky…  pokud nedokážeš zažívat hluboký klid a vnitřní pohodu… pokud se nedokážeš soustředit na svůj pracovní či sportovní výkon a trápí Tě strachy a obavy…  tak přijď, tady všude už jsem byl a znám cestu dobře .

Pokud hledáš životního partnera, pracuješ na své větší vizi, svém větším dopadu, na zvýšení svých emocionálních a lidských kvalit, na efektivnějším dosahování svých cílů…  tak se klidně přidej a můžeme jít po této cestě společně se mnou.

Proč by si tedy měl přijít na sezení se mnou?

  • Protože moje životní cesta a vášeň je vést lidi a pomáhat jim, když sami neví, jak dál.
  • Protože již jsem si sám na svou kůži mnohým prošel.
  • Protože miluji neurovědy, psychologii, psychoterapii, kvantovou fyziku, poznávání nejnovějších metod a neustále se vzdělávám a posouvám.
  • Protože dokáži využívat více přístupů a vhodně je kombinovat.
  • Protože mám talent učit, vést a především pracovat s podvědomím.
  • Protože dokáži vidět, rozpoznat a řešit skryté bloky, které většina lidí nevidí.
  • Protože dokáži využívat svého rozvinutého analytického myšlení, k systematickému vyřešení složitých problémů.
  • Protože mám nástroje a dovednosti, pomocí kterých dokážete změnit svou mysl i tělo.
  • Protože jsem jednoduše dobrý v tom, co dělám, miluji to a mám obrovskou touhu pomoct i Tobě…

Pokud Tě tyto řádky oslovily a uviděl jsi v nich někde sebe, tak dál nad ničím nepřemýšlej, jsem pro Tebe ten pravý průvodce.

Pokud se Tě tyto řádky naopak nijak nedotkly, tak také dál o ničem nepřemýšlej a hledej dál, protože já nejsem tím správným průvodcem, kterého hledáš.

Při rozhodnutích s kým pracovat, komu důvěřovat, s kým se setkávat.. se vždy řiďte svým srdcem a dobrým pocitem, přivede Vás na správná místa, ke správným lidem..

Již teď se na spolupráci s vámi těším a těm, kdo se rozhodnou pro jinou cestu, přeji hodně štěstí.

S láskou Petr

Jsem kouč, terapeut a motivační řečník. Mojí obrovskou vášní jsou neurovědy, koučink, terapie a osobní růst celkově. Dokázal jsem od základů změnit svůj vlastní život a rád pomohu i vám..
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů